SLC Nylands blankettombud

Aihe Yleinen @sv
Lokalavdelning Kontaktperson Telefonnummer E-post
Tenala-Bromarf Marianne Strandberg 040 5754091 strandbergmanne@hotmail.com
Susanne Holmberg 040 7476372 susanne@holmberg.fi
Sinikka Holmström 040 5907524 siholmst@abo.fi
Johan Holmström 040 5592370 jceh@2me.fi
Raseborg Johanna Wasström 040 5858430 johannaw@myhome.fi
Esbo Magnus Selenius 0400 702472 magnus.selenius@kolumbus.fi
Sibbo Jim Hindsberg 040 5765355 hindsberg.j@gmail.com
Borgå Anders Rosengren 0400 487743 anders.rosengren@pp.inet.fi
Marianne Jaakkola 040 5669943 manne.jaakkola@gmail.com
Pernå Anders Malmberg 0400 927809 anders.malmberg@luukku.com
Anders Rosengren 0400 487743 anders.rosengren@pp.inet.fi
Liljendal Bodil Lindqvist (försäkr. via NSL) 0400 550553 bodil.lindqvist@nsl.fi
Lappträsk Kaj Björkell 019-610260
Ben Silfvast 040 5663312 ben.silfvast@gmail.com
Strömfors, Pyttis Erik Brinkas 040 5459786 erik.brinkas@pp1.inet.fi

SLC Nylands kansli, tel. 09 601 588, nsp@slc.fi

Material från vårens regionala stödinfon hittar du här>>

SLC Nylands blankettombud 2018 som PDF>>

Kuva © Maaseutuverkosto Kuvaaja: Antti Saraja