SLC Nylands blankettombud

Aihe Yleinen @sv
SLC Nylands blankettombud

SLC Nylands kansli, tfn 09 601 588, nsp@slc.fi.

TENALA-BROMARF  
Sinikka Holmström 040 590 7524, siholmst@abo.fi
Johan Holmström, 040 559 2370, jceh@2me.fi

RASEBORG
Johanna Wasström, 040 585 8430, johannaw@myhome.fi

ESBO
Magnus Selenius, 0400 702 472, magnus.selenius@kolumbus.fi

SIBBO
Jim Hindsberg, 040 576 5355, hindsberg.j@gmail.com

BORGÅ
Anders Rosengren, 0400 487 743, anders.rosengren@pp.inet.fi
Marianne Jaakkola, 040 566 9943, manne.jaakkola@gmail.com
Mathias Wiksten, 040 590 1998, mathias.wiksten@outlook.com

PERNÅ
Anders Malmberg, 0400 927 809, anders.malmberg@liljenet.fi
Anders Rosengren, 0400 487 743, anders.rosengren@pp.inet.fi

LILJENDAL
Bodil Lindqvist (försäkrad via NSL), 0400 550 553, bodil.lindqvist@nsl.fi

LAPPTRÄSK
Kaj Björkell 019 610 260
Ben Silfvast, 040 566 3312, ben.silfvast@gmail.com

STRÖMFORS, PYTTIS
Erik Brinkas, 040 545 9786, erik.brinkas@pp1.inet.fi

SLC Nyland blankettombud i PDF-format hittar du från länken här »

Länkt till material för stödansökan 2020 hittar du från länken här »